O autorovi

Osobní produktivitě a time managementu se věnuji přes 15 let. Vždy mě zajímaly moderní technologie a jejich využití a začlenění do běžného života. Zejména, jak nám mohou pomoci, kde nás limitují a kde se naopak limitujeme my sami svým přístupem k nim. Nebojte, nechci vás odradit, že se v kurzu rozebírají jen technologie. Zastoupeny v něm samozřejmě jsou, ale především jako ukázka, jak nám mohou být ku prospěchu, když se s nimi naučíme zacházet a přijmeme je jako funkčního pomocníka.

Za zmíněnou dobu patnácti let jsem měl možnost realizovat kurz se zaměřením na praktickou aplikaci technik time managementu v řadě společností, mezi něž patří například Škoda Auto, Nespresso, Miele, Globus, VZP, CommScope, ČSOB, ČNB, Holba, Foxconn, Iveco a dalších (omlouvám se těm, které zde jmenovitě neuvádím). Velice se vážím této spolupráce a věřím, že byla oboustranně přínosná a užitečná. Ročně okolo 30 kurzů na dané téma mi přineslo široké spektrum podnětů o tom, co lidé z hlediska času řeší, kde jsou hlavní problémy, kde děláme chyby a jaké jsou skutečné potřeby v této oblasti. Kurz se proto vyvíjel, vyvíjí a věřím, že i dále vyvíjet bude.

On-line program, který máte nyní k dispozici, je vyústěním těchto poznatků. Nejen těchto poznatků, ale také osobních zkušeností. Nemám rád plané omílání stejných technik a postupů stále dokola, až je všichni považují za pravdivé, ale nikdo se jimi skutečně neřídí.

To, co v on-line kurzu najdete, pravidelně používám a pomohlo mi dostat se tam, kde jsem nyní, tj. ke zvládání řady pracovních činností, soukromých a rodinných aktivit a také koníčků.

V současné době pracuji jako jednatel a výkonný ředitel společnosti Brain Tools Group s.r.o., kromě řízení firmy a jejího chodu se aktivně věnuji rozvoji programů, a to jak v prezenční podobně, tak v on-line verzích.

Kromě partnerky mám dvě děti 10 a 19 let, s nimiž máme dohromady několik společných zájmů, jako je lyžování či potápění. Rád se věnuji také dalším koníčkům, kam patří paragliding, skialpinismus, kitting, mám rád fotografii, video, zejména netradiční úhly pohledu, například z pod vodní hladiny či nebes. Skloubit časově tyto koníčky a zájmy s prací a rodinou je někdy komplikované, ale vím, že to možné je. Postupy, nástroje a techniky uvedené v programu mi v tom pomohly a pomáhají doposud.

V roce 2010 jsem založil s kolegy portál www.braintools.cz a od roku 2016 realizujeme program www.21restart.cz zaměřený na zdravý životní styl.

Více o mně najdete na www.hermancadil.cz a pokud byste mi chtěli napsat, zastihnete mě na cadil@braintools.cz.

© 2014-2024

Realizace: CCN plus s.r.o.